ИнТравел: Истражи ја Македонија

Laki Hotel & Spa – Охрид

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН Хотел Лаки – Охрид Цена по лице на...

Етно Село “Тимчевски“

Етно Село “Тимчевски“ – Вистински простор за семејни, бизнис и туристички посети. Уживајте во единствениот амбиент...

Винарија Попова Кула

Околината на Винаријата Попова Кула ви нуди можност да уживате во една поразлична приказна. Покрај...

Хотел Макпетрол – Струга

ЗА ХОТЕЛОТ: Хотелот Макпетрол е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција...

Винарија Кокино

Сместувачки капацитет се наоѓа на само 3,5 км од центарот на Куманово, односно на 500...

Хотел Тино – Охрид (Центар)

Хотелот Тино лоциран на прва линија на брегот на Охридското езеро, нуди удобно сместување со...

Хотел Тино (св. Стефан) – Охрид

Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi, бесплатна климатизација,...

Хотел Sky Corner – Охрид

Sky Corner e  градски хотел и поради ваквата структура, локацијата  и бројот на соби, нудиме можност за...

Хотел Десарет – Охрид

Хотел Десарет се наоѓа на 12км од Охрид, во туристичката област Пештани. Хотелското сместување е...

Хотел Александрија – Охрид

Луксузниот Хотел Александрија е лоциран на самиот брег на Охридското езеро и нуди елегантно уредени...

Hotel Aqualina – Охрид

MAJ 2021 Хотел Аквалина се наога во туристичката населба Св.Стефан оддалечен 6 км од центарот...

Хотел Монтенегро – Струга

Хотел Монтенегро е лоциран во близина на центарот на градот, баровите, клубовите и рестораните, но...

Хотел Бисер – Струга

Ако го погледнете Хотел Бисер од езерската шир, ќе останете фасцинирани од еден хармоничен спој од карпа...

Imperial Hotel & Spa – Струга

Imperial Hotel & Spa е хотел со 4 ѕвезди во живописниот град Струга, со пријатен...

Хотел Молика – Пелистер

Хотел Молика е најрепрезентативниот хотел со кој располага Друштвото за угостителство рекреација и спорт ЕЛЕМ...

Хотел Скорпион – Крушево

Хотел Скорпион, се наоѓа во Крушево, во непосредна близина на монументот Македониум, на околу 10мин...

ХОТЕЛ ШУМСКИ ФЕНЕРИ – БИТОЛА

Овој мал семеен хотел се наоѓа на 900 метри надморска височина во шума, во подножјето...

Хотел Белви – Охрид

Хотелот “Белви” е отворен во 1989 година, со спроведено комплетно реновирање во 2018 година. Според...

Хотел Маива – Охрид

Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен...

Хотел Белведере – Охрид

Хотел Белведере е сместен во борова шума во населбата Св. Стефан, на 4 км од...

Хотел Климетица – Охрид

Плажата е на само 70 метри.Хотелот е на 4км од центарот на Охрид и 15км...

Хотел Турист – Охрид

Хотелот “Турист” е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот “Метропол”. Комплетно е реновиран во 2007 година....

Хотел Метропол – Охрид

Хотелот Метропол беше и остана единствен и неповторлив хотел, меѓу сите други хотели во регионот,...

ХОТЕЛ СИЛЕКС – Охрид

Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на...

Хотел Пела – Охрид

Сместен во прекрасна борова шума. Плажата е на само 100 метри.Хотелот е на 4км од...