Хотел Скорпион – Крушево

Хотел Скорпион, се наоѓа во Крушево, во непосредна близина на монументот Македониум, на околу 10мин пешачење до центарот на Крушево. Хотелот располага со повеќе типови на соби, комфорни и топли. Во ресторанот се служи континентален појадок.

Ова сместување е идеално за љубителите на природата и мирен одмор.

Цените се изразени по лице на ден на база ноќевање со појадок /полупансион / полн пансион

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Ноќевање со појадок = 16 еур (по лице)
Полупансион = 22 еур (по лице)
Полн пансион =27 еур (по лице)