Септември – Пефкохори: 25.09 – 49€ ПРОМО

Промотивно 25.09 – само 49€ по лице за 7 ноќи

Доплата за превоз = 20€ по лице

Сместување во вила PARADISO во Пефкохори или во Неа Флогита (по избор)

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од плажата во Пефкохори.

Локација:       На 20м.од  плажа, во непосредна близина на центарот.

Сместување:   Двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шестткреветни апартмани.

Опрема: Студио – одвоена опремена кујна и  соба со два или четири кревети, бања, ТВ, тераса. АПП – одделна спална соба со брачен кревет и кујна со четири кревета и опремена кујна, бања и тераса.   Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност). Клима уред: Доплата на лице место  3 еур  од ден.Дел од собите  имаат страничен поглед море, освен студио бр.1 кое има директен поглед море (помала тераса) и возможно е да има поголема бучава од шеталиштето.

ВКЛУЧЕНО ВО ЦЕНАТА

  • 7 ноќевања за 1 лице во апартман или студио (мин. 2 лица во студио)
  • бесплатна помош за пополнување на PLF формулар за влез во Грција

Цена: 49€ по лице


ОПЦИИ СО ДОПЛАТА

  • повртен превоз Скопје – Халкидики – Скопје = 20€ по лице