Неа Врасна – Вила ” Gerakina ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.


Вила ” Gerakina ”

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

ТЕРМИННОЌИГеракина         1/2 студиоГеракина          1/3 студиоГеракина 1 / 4 студио
19.057 *8999109
26.057 *99109119
02.067 *119129139
09.067249259269
16.067259269279
23.067299309319
30.067339359379
07.077359379399
14.077359379399
21.077359379399
28.077359379399
04.087359379399
11.087359379399
18.087359379399
25.087299309319
01.097259269279
08.097 *119129139
15.097 *99109119
22.097 *8999109

НАПОМЕНИ

Цените означени со ѕвездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште