Аспровалта – Вила Леона – Грција Лето 2024

Вила Леона се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , климата е вклучена во цената. Wi – fi бесплатно.

ТЕРМИННОЌИЛеона          1/2 студиоЛеона           1/3 студиоЛеона 1 /3+1/3 дуплекс
19.057 *1191294 х 119
26.057 *1291394 х 129
02.067 *1491594 х 149
09.067299319459
16.067319339499
23.067329349579
30.067359379599
07.077379429659
14.077379429659
21.077379429659
28.077379429659
04.087379429659
11.087379429659
18.087379429659
25.087359379599
01.097299319499
08.097 *1491594 х 149
15.097 *1291394 х 129
22.097 *1191294 х 119

НАПОМЕНИ

Цените означени со ѕвездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето  лице се сместува бесплатно , доплаќа само превоз доколку користи.Во дуплекс апп кај пакет аранжман плаќаат 4 лица.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште