ИнТравел: ИнТравел промо

Од 79 евра за 7 ноќи на Халкидики

Стартуваме со продажба на специјалните промо тури за ова лето! Поаѓање – 27 и 28...

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок А, Грција Лето 2023

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ, Грција Лето 2023

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација:       Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина...

Неа Потидеа – Вила ЛИДИЈА, Грција Лето 2023

Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена...