SNEZHANKA,Пампорово,Зима 2022-2023

SNEZHANKA е хотел со модерно уредени соби, прекрасно лоби и простран интимен ресторан, кој се наоѓа во центарот на популарниот ски-центар Пампорово. Бесплатна WiFi и бесплатен паркинг се достапни. Уживајте во широк избор на вкусни јадења во ресторанот и вкусете локални специјалитети во таверната, со автентичен ентериер од планините Родопи. Појадокот е на шведска маса, но има и опција за појадок во собата. Затворениот базен и сауната може да се користат бесплатно, додека услугите за масажа и турската бања се наплаќаат. Продавница, детска област и соба за игри се исто така вклучени. Хотелот Снежанка е добро прилагоден за конференциски настани и семинари, обезбедувајќи 1 технички добро опремена сала за до 80 луѓе.

SNEZHANKA / 3* / PAMPOROVO
HALF BOARD / EUR01.12.2022
22.12.2022
23.12.2022
28.12.2022
29.12.2022
01.01.2023
02.01.2023
07.01.2023
08.01.2023
20.01.2023
21.01.2023
19.02.2023
20.02.2023
11.03.2023
12.03.2023
31.03.2023
STANDARD 
 
P.P.P.D.IN DOUBLE ROOM3943934341434139
DOUBLE ROOM78861858682868278
DOUBLE ROOM+EXTRA BED108118255118112118112108
SINGLE ROOM59651856561656159
DBL 1+1 CHD (6-11,99)65711537167716765
DBL 2+1 CHD (6-11,99)92101218101961019692
1 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT 2AD108118111118268118268108
APARTMENT 2AD+EXTRA BED119129122129279129279119
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL]130140133140290140290130