ORLOVETS / 5*, Пампорово,Зима 2022-2023

ORLOVETS се наоѓа во централна локација во популарниот ски-центар Пампорово, нудејќи добро опремени соби со спектакуларен поглед на планините Родопи. Уживајте во удобноста, мирот и интимноста на вашето сопствено сместување и придобивките од релаксирачкиот центар со загреан базен, спа бања и билни сауни. Забавувајте се на боречка, тениско игралиште или детска соба. Уживајте во вкусни оброци во главниот à-la-carte ресторан и испијте го вашиот омилен пијалок во лоби барот. Ви стојат на располагање премиум салон за појадок, бесплатен Wi-Fi и услуга во соба. Ски складирање и бесплатен шатл-служба се достапни во зимската сезона. Ски карта, ски изнајмување и ски училиште лекции се достапни на дополнителни трошоци.

ORLOVETS / 5* / PAMPOROVO
BED & BREAKFAST / EUR01.12.2022
16.12.2022
17.12.2022
28.12.2022
29.12.2022
03.01.2023
04.01.2023
20.01.2023
21.01.2023
17.02.2023
18.02.2023
03.03.2023
04.03.2023
09.04.2023
STANDARD 
 
P.P.P.D.IN DOUBLE ROOM49558755605549
DOUBLE ROOM9810917410912010998
DOUBLE ROOM+EXTRA BED135150240150165150135
SINGLE ROOM768217482878276
DBL 1+1 CHD (6-11,99)9810917410912010998
DBL 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)123136218136150136123