fbpx

MURSALITSA,Пампорово,Зима 2022-2023

MURSALITSA е сместен во мирна област во шума, на 400 метри од скијачките патеки во Пампорово, хотелот Мурсалица нуди ресторан со тераса и спа центар со внатрешен базен, сауна, парна бања, топла када, теретана и масажи. Бесплатен Wi-Fi е обезбеден во целата зграда. Собите вклучуваат приватна бања и сателитска ТВ со рамен екран. На лице место има градина со скара, соба за игри и услуга за изнајмување велосипеди. Центарот на Пампорово е оддалечен 5 километри, додека Смолјан е 15 километри од имотот. Бесплатен надворешен паркинг е достапен на лице место и гаражен паркинг е можно на дополнителен надомест.

MURSALITSA / 3* / PAMPOROVO
ПОЛУПАНСИОН / EUR16.12.2022
22.12.2022
23.12.2022
28.12.2022
29.12.2022
03.01.2023
04.01.2023
30.01.2023
31.01.2023
12.03.2023
13.03.2023
31.03.2023
СТАНДАРДНА 
 
ПО ЛИЦЕ ВО ДВОКРЕВЕТНА446076506044
ДВОКРЕВЕТНА СОБА8712015310012087
ДВОКРЕВЕТНА+EXTRA BED118162206135162118
DBL 1+1 CHD (3-12,99)741021308510274
STUDIO 
 
STUDIO 2 ADULTS102135166116135102
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED138182224156182138
ST2AD 1+1 CHD (3-12,99)871151419811587
ST2AD 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)123162199139162123
1 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT 2AD109166196142166109
APARTMENT 2AD+EXTRA BED147224265191224147
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL]185282334241282185
APT2 2+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)131199235170199131
APT2 3+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)169257304220257169
2 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT 4 AD141215273169215141
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED165252320199252165
APT4 4+2 CHD (3-12,99) (3-12,99)155236300186236155