fbpx

MPM HOTEL MERRYAN, Пампорово,Зима 2022-2023

Рана резервација:
15% попуст за престој од 16 декември 2022 до 18 април 2023 година вкл. за резервации направени до 20.11.2022 вкл

MPM HOTEL MERRYAN се наоѓа во централна локација во Пампорово, на непосредна близина од продавници и атракции, MPM Hotel Merryan располага со простор за релаксација со парна соба, топла када и сауна со стаклен ѕид со поглед на борова шума. Има ресторан и нуди соби со бесплатен WiFi пристап. Нудејќи поглед на борова шума, сите соби се опремени со биро. Со сопствено купатило, собите во MPM Hotel Merryan имаат и планински поглед. Во сместувањето, секоја соба е опремена со седење. Доручек може да се ужива на имотот. Во куќата има ресторан, кој е специјализиран за интернационална кујна. Скијањето е меѓу активностите во кои гостите можат да уживаат во близина на MPM Hotel Merryan.

MPM HOTEL MERRYAN / 3* / PAMPOROVO
ПОЛУПАНСИОН/ EUR01.12.2022
22.12.2022
23.12.2022
29.12.2022
30.12.2022
06.01.2023
07.01.2023
13.01.2023
14.01.2023
10.02.2023
11.02.2023
18.02.2023
19.02.2023
13.04.2023
14.04.2023
18.04.2023
СТАНДАРДНИ СОБИ 
 
ПО ЛИЦЕ ВО ДВОКРЕВЕТНА4650815046504650
ДВОКРЕВЕТНА СОБА931001621009310093100
ДВОКРЕВЕТНА СОБА+ДОП. ЛЕГЛО130140227140130140130140
ЕДНОКРЕВЕТНА75841368475847584
DBL 1+1 CHD (2-11,99)83901469083908390
SGL 1+1 CHD (0-1,99)75841368475847584
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)83901469083908390
DBL 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)101108164108101108101108
DBL 2+1 CHD (0-1,99)931001621009310093100
DBL 2+1 CHD (2-11,99)110118180118110118110118
1 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT 2AD120126190126120126120126
APARTMENT 2AD+EXTRA BED168177266177168177168177
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL]216228341228216228216228
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [3. ADL]264278417278264278264278
APT2 1+1 CHD (2-11,99)108114171114108114108114
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)125131188131125131125131
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)137144207144137144137144
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)155161225161155161155161
APT2 3+1 CHD (0-1,99)168177266177168177168177
APT2 3+1 CHD (2-11,99)185194283194185194185194
APT2 3+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)203212300212203212203212