Хотел Мона Златибор – Зимска Бајка

Зимска бајка
Ни доаѓа зима,а заедно со неа и снежната еуфорија која секоја година ја очекуваме .И оваа година со снег покриениот Златибор ги чека своите посетители да уживаат во новите зимски волшебства !
Доколку сте веќе спремни да букирате и да го поминете зимскиот одмор на планина ,хотелот Мона Плаза Златибор Ви нуди можност да уживате со Вашите најдраги во снежните волшебства со 10% попуст и бројни можности за минимум од 3 ноќи:
Пакетот вклучува :

  • деца до 10 години престојуваат гратис во хотелот
  • гратис три часа во школа за скијање или возење со гондола за цела фамилија
    -базен, теретана,сауна ,детска игротека со аниматорска програма и креативни работилници.

Школата за скијане важи за деца на возраст од 6-12 години
За одржување на часовите за скијање потребни се најмалку пет деца.

Понудата важи за престој во период од 02.02. – 16.02.2023.
ЦЕНА ОД 130 еур по особа за 3 ноќи