GRAND MONASTERY, Пампорово,Зима 2022-2023

GRAND MONASTERY е сместен веднаш покрај скијачките патеки Студенец во Пампорово, Големиот манастир е комплекс за одмор што нуди стандардни и луксузни апартмани со камини. Капацитетите вклучуваат ресторан, лоби бар, супермаркет и бесплатен паркинг во близина на комплексот. Главниот ски-лифт може да се постигне на 100 м. Сместени на три нивоа во сите згради на комплексот, поврзани преку ескалатори, комплетно опремените апартмани во Големиот манастир имаат кабловска телевизија и електрично греење. Удобните дневни соби се поставени околу каминот и вклучуваат добро опремена кујна. Комплексот има детски клуб со тобоган. Гостите можат да уживаат во национален специјалитет во ресторанот на имотот.

GRAND MONASTERY / 3* / PAMPOROVO
ROOM ONLY / EUR13.12.2022
28.12.2022
29.12.2022
03.01.2023
04.01.2023
10.01.2023
11.01.2023
17.01.2023
18.01.2023
04.03.2023
05.03.2023
22.03.2023
STUDIO 
 
STUDIO 2 ADULTS [1ADL]6511192659265
1 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT [2ADL]851291058510585
2 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT [4ADL]981701249812498
3 BEDROOM APARTMENT 
 
APARTMENT [5ADL]144190157144157144