FLORA PERSAY APARTMENTS, Боровец,Зима 2022-2023

FLORA PERSAY APARTMENTS се сместени во карактеристична зграда во центарот на Боровец, на само 50 метри од ски-лифтовите на ски-центарот Боровец-Јастребец. Само неколку чекори подалеку е осветлената патека за ноќно скијање, како и детскиот забавен парк. Распослани на неколку згради, сите апартмани се целосно опремени и имаат кабловска телевизија. А кујна е на располагање на гостите за авто-угостителските. Во ресторанот се служи традиционална бугарска и интернационална кујна, а има лоби бар и ирски паб. Бесплатен Wi-Fi е достапен на јавни површини. Појадокот е достапен во текот на летната сезона на барање.

Со доплата, гостите можат да користат затворен базен, парни бањи и соба за игри, нудејќи пикадо и шах во комплексот. Исто така, има голем број продавници, како и салон за убавина и медицински центар. Различни третмани се достапни со доплата. Самоков е на 10 километри. Обезбеден паркинг е обезбеден на лице место. Аеродромски трансфери и шатл услуги се достапни со доплата.

FLORA PERSAY APARTMENTS / 4* / BOROVETS      
ROOM ONLY / EUR01.12.2022
16.12.2022
17.12.2022
24.12.2022
25.12.2022
08.01.2023
09.01.2023
03.02.2023
04.02.2023
05.03.2023
06.03.2023
30.04.2023
STUDIO      
      
STUDIO 2 ADULTS3660120788460
STUDIO LARGE      
      
STUDIO 2 ADULTS4363142939963
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED537415610711374
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED [2. ADL]648517012112885
1 BEDROOM APARTMENT      
      
APARTMENT 2AD518216412013182
APARTMENT 2AD+EXTRA BED629317813414593
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL]73104192148159104
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)73104192148159104