CORNELIA DELUXE RESIDENCE / APART / Разлог, Банско

Cornelia Deluxe Residence се наоѓа близу Банско, во самото подножје на Пирин планина и има импресивен поглед кон Ian Woosnam Голф (голф терени) и планините кои го опкружуваат. Комплексот е сместен на само 10 минути од центарот на Банско. Модерниот ентериер и пријатната атмосфера, но и чистиот планински воздух се гаранција за релаксација и добар одмор. Хотелот може да се пофали и со услуга која е на располагање 24 часа.

Овој хотел располага со повеќе типови на соби, студиа и апартмани сите модерно уредени и комплетно опремени со телевизор, бања со туш или када како и балкон. Во зависност од типот на сместување студиата располагаат и со дневна соба кујна, а пак апартманите со кујна и дневна соба.

Во ресторанот и лоби барот можете да вкусите врвни рецепти и да се релаксирате со пијалок или аперитив. За дополнително уживање можете да го посетите СПА центарот на хотелот, со внатрешен базен со топла вода, финска сауна, парна бања итн.

Од 1520 денари за ноќевање со појадок

Ноќевање со појадок / EUR01.12.2022
23.12.2022
24.12.2022
02.01.2023
03.01.2023
28.02.2023
01.03.2023
15.04.2023
     
DELUXE    
По лице во двокреветна24,554,527,324,5
Двокреветна49,1109,054,549,1
DBL 1+1 CHD (6-11,99)49,1109,054,549,1
STUDIO*54,5119,960,054,5
1 BEDROOM APARTMENT DELUXE*60,0130,865,460,0
1 BEDROOM APARTMENT*65,4141,770,965,4
1 BEDROOM APARTMENT 4 REG BEDS*98,1218,0109,098,1
2 BEDROOM APARTMENT DELUXE*109,0239,8119,9109,0
2 BEDROOM APARTMENT*119,9261,6130,8119,9

*цена за 2 возрасни