fbpx

XENIA 4

XENIA 4* OURANOUPOLIS www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

4

21.04-15.05

27.09-31.10

16.05-09.06

10.06-28.06

13.09-26.09

29.06-19.07

19.08-12.09

20.07-18.08

Double Room Eco Sea View

( non renovated )

45

54

66

82

88

Superior Double Room Sea View

(renovated 2017 )

54

61

77

90

110

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-12.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Bungalow Sea View

( renovated 2020)

62

77

99

110

139

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто Лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

50%

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

 

 

 

 

 

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

.