Инфо

АКЦИЈА ВО ХОТЕЛ МОНА ЗЛАТИБОР ОД 08. ДО 27. МАРТ

*Не ја прошуштајте мартовската акција со 30% попуст и уживајте бесплатно во содржините на велнес центарот
– Попустите важат за престој во работни денови ( недела-петок) за сите резервации направени до 01 Март 2020!

ПАКЕТ – 4 дена од 98 еур по особа

Цени на пакет за 4 дена / 3 ноќи по особа на база ноќевање со појадок (со пресметани 30% попуст)
*Стандард соба 98 EUR
*Комфорт соба 116 EUR
*Супериор соба 130 EUR


Попустите важат за минимум 3 ноќевања

  • Бесплатно користење на базените и сауните во велнес центарот и релаксацја во фитнес центарот.
  • За најмалите – бесплатни креативни работилници и анимацијата во игротеката Моника
    Деца до 10 години престојуваат гратис
  • Доплата за полупансион по ден за возрасни особи ,изнесува 9 eur ,за деца од 2-12 години изнесува 5 eur
  • Цената на пакетот на база ноќевање со појадок ( 4 дена/3 ноќи) во еднокреветна стандард соба ,изнесува 170 еур
  • Доплата за полупансион по ден за возрасни особи ,изнесува 9 eur ,за деца од 2-12 години изнесува 5 eur
  • Цената на пакетот на база ноќевање со појадок ( 4 дена/3 ноќи) во еднокреветна стандарс соба изнесува 170 еур
  • Цените се со пресметани попусти