Инфо

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ :

1-2 ДЕН :  Пристигнување во Охрид хотел „Гранит“ 4* до 14:00ч. Слободни активности. Вечера.Ноќевање.

3 ДЕН  : Појадок. Одјавување од хотел до 10:00ч. Продолжувате со вашето патување до винарската визба „Попова Кула“ во Демир Капија. Сместување. Слободни активности. Организирано јавање на коњ на ранч. Дегустација на три вина со ордевер. Ноќевање.

4 ДЕН : Појадок. Одјавување од собите. Наша Препорака прошетка до топлите извори или да пробате нешто ново спорско качување или едноставно прошетка низ плантажата со лаванда

4.300 ден.

ПО ЛИЦЕ / 3 НОЌИ

Цената вклучува:

  • Две ноќи во хотел Гранит на база полу пансион
  • Една ноќ во Попова Кула ноќевање со појадок
  • Дегустација на три вина и ордевер
  • Јавање на коњ на ранч

Цената не вклучува :

  • Превоз
  • Сите останати не наведени трошоци во програмата.

Важат општите услови на патување на Ин Травел Сервис и СКТМ.