Инфо

INTERHOTEL ****

Викенд понуда 15-17 Ноември

Сандански     15.11 – 17.11.2019

Сместување во за уплата ДО 15.10.2019 за уплата ПО 15.10.2019
Двокревeтна лукс соба 150€ 170€
Еднокреветна лукс соба 105€ 115€

Цените се за соба за 2 лица за 2 ноќевања со појадок – БЕЗ ПРЕВОЗ

Цените се во € се плаќа во денари, 1 € = 62 денари

Капацитет на сместување:

Тип на соба Мин. Капацитети Макс. Капацитети
Двокреветна соба (француско легло) 1 возрасен 2 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г
Двокреветна соба (разделени легла) 1 возрасен 2 возрасни + 1 дете до 3.99г.

Доплата за превоз од/до Скопје Возрасен 30 € Дете 2-12 г. 15€

Напомена барања за помалку или повеќе ноќевања надвор од пакетот , во тој случај важат цените по редовен ценовник.

Важат општите услови за патувањe на Т.А. ИН ТРАВЕЛ СЕРВИС и СКТМ !

Вклучено во цената

  • 2 ноќевања со појадок
  • Користење на СПА центар
  • Безжичен интернет
  • Туристички такса
  • Паркинг

Цената не вклучува

  • Превоз ( Возрасен 30 € Дете 2-12 г. 15€)
  • Патничко осигигурување
  • Други неспомнати услуги