Инфо

Вила Парадизо – Пефкохори

Локација:         На сама плажа, во непосредна близина на центарот.

Сместување:   Четирикреветни студија  и шестткреветни апартмани.

Опрема:          АПП – опремена кујна, одделна спална соба, бања, ТВ, тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност). Клима уред: Доплата на лице место  3 еур  од ден.

Цена на аранжманот:   45 евра  (2790 мкд)

  • Деца од 02-06 години плаќаат само превоз 20 евра
  • Трето и четврто лице плаќаат 50% од цената

НАПОМЕНА : За реализација на наведената програма потребни се минимум 40 патници!

Важат општите услови за патувањe на Т.А. ИН ТРАВЕЛ СЕРВИС  И СКТМ

Вклучено во цената

  • Превоз со високотуристички автобус на наведената релација
  • Сместување во студија или апартмани ( 2 ноќевања)
  • Организација на патувањето, придружник (пратител ) на групата
  • Посета на шопинг центар Космос

Цената не вклучува

  • Патничко и здравствено осигурување
Преземи целосна Програма/Ценовник

1.Ден Петок (11.10) Скопје - Пефкохори

Состанок на групата во 05.30ч пред Дрво декор. Поаѓање во 06:00часот. Се патува преку граничен премин Богородица.Посета на шопинг центарот Космос.Пристигнување во Пефкохори во попладневните часови. Сместување. Ноќевање.

2.Ден Сабота (12.10.) Пефкохори

Слободен ден за индивидуални активности и одмор. Ноќевање.

3 Ден Недела (13.10) Пефкохори – Скопје

Слободно време за индивидуални активности. Поаѓање за Скопје во попладневните часови. Пристигнување во вечерните часови.

Преземи целосна Програма/Ценовник