fbpx
5 Денa
5 денa

Нова Година 2020 Будва

Будва - Котор - Tиват - Бар – Дубровник - Сутоморе 29.12.2019-02.01.2020    5 дена /4...

49€ дознај повеќе
6 Денa
6 денa

Европско првенство во Ракомет 2020 – EHF Euro 2020 Австрија, Виена

Ве носиме на Европското првенство во Ракомет 2020. Македонија игра во групата во Виена, Австрија.09-ти...

355€ дознај повеќе

Нова Година – Сокобања

Соко Бања се наоѓа во долината помеѓу планините Озрен и Ртањ, на бреговите на реката...

-14% попуст
149€169€ дознај повеќе

Зима 2019/2020

Зима со ИнТравел, за оние кои сакаат да уживаат во свеж планински воздух. Широка понуда...

15% попуст
30€26€ дознај повеќе
5 Денa Скопје
5 денa

Нова Година во Загреб

“Christmas Мarket”  ВО  ЗАГРЕБ 28.12.2019-02.01.2020 Адвентот во Загреб според изборот на гласачи од "European Best...

10% попуст
199€179€ дознај повеќе
20 Денa Скопје САД
20 денa

За вистински авантуристи Route66

10 држави, 35 градови и 4500km Расположени сте за вистинска авантура на Америкнско тло?20 дена...

Побарај понуда дознај повеќе