3 Денa Организиран или сопствен превоз
3 денa

11 Октомври Бугарија – Сандански

INTERHOTEL **** Сандански     11.10 - 13.10.2019 Сместување во за уплата ДО 15.09.2019 за уплата ПО...

150€ дознај повеќе
3 Денa Скопје
3 денa

11 ОКТОМВРИ 2019 – ХАЛКИДИКИ

Вила Парадизо – Пефкохори Локација:         На сама плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување:   Четирикреветни...

45€ дознај повеќе
4 Денa
4 денa

Истанбул – градот на два континенти

Истанбул – низ историјата познат и како Византион, Константинопол и Цариград – најголемиот град во...

89€ дознај повеќе