Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори

Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот.
Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани.
Опрема:

  • АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси.
  • Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси.

Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4 АПП 1/5 АПП
26.05 – 02.06 7* 69 € промо 79 € промо 89 €  промо
02.0609.06 7* 89 € промо 99 €  промо 109 €  промо
09.06 – 16.06 7* 129 € 169 € 189 €
16.06 – 23.06 7* 159 € 189 209
25.0801.09 7* 179 209 229
01.09 – 08.09 7* 129 € 169 € 179 €
08.09 15.09 7* 109 € 139 € 149 €
15.09 – 22.09 7* 99 € 109 € 119 €
22.09 – 29.09 7* 59 € 69 € 79 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (9 Ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4 АПП 1/5 АПП
23.0602.07 9 419 459 479
02.0711.07 9 449 489 509
11.0720.07 9 479 529 549
20.0729.07 9 519 569 589
29.07 – 07.08 9 519 569 589
07.08 – 16.08 9 519 569 589
16.0825.08 9 519 549 € 569 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (7 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4  АПП 1/5 АПП
23.06 – 30.06 7 329 359 379
30.06 –  07.06 7 349 389 € 409
07.07 – 14.07 7 379         419 439
14.0721.07 7 399 439 459
21.07 – 28.07 7 409 459 479
28.07 – 04.08 7 409 459 479
04.08 – 11.08 7 409 459 479
11.08 – 18.08 7 409 459 € 479 €
18.08 – 25.08 7 399 449 € 469 €

Вила ПАРАДИЗО – Пефкохори

Локација:На сама плажа, во непосредна близина на центарот.

Сместување:Трикреветни, четирикреветни и шестткреветни апартмани.

Опрема:АПП – опремена кујна, одделна спална соба, бања, ТВ, тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност). Клима уред: Доплата на лице место 5 еур од ден. Сите соби имаат страничен поглед море, освен студио бр 1 кое има директен поглед море( помала тераса) и возможно е да има поголема бучава од шеталиштето.

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период Бр.на ноќи 1/3 АПП 1/4 АПП 1/6 АПП
19.05 – 25.05 6* 45 промо 55 промо 65 промо
25.05 – 01.06 7* 59 € промо 69 € промо 79 €  промо
01.0608.06 7* 99 € промо 109 €  промо 119 €  промо
08.06 – 15.06 7* 149 € 179 € 199 €
15.06 – 22.06 7* 169 € 199 209
24.08 – 31.08 7* 189 € 219 239
31.08 – 07.09 7* 149 € 179 € 199 €
07.09 14.09 7* 119 € 149 € 169 €
14.09 – 21.09 7* 99 119 € 129 €
22.09 – 29.09 7* 59 69 € 79 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (9 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/3 АПП 1/4 АПП 1/6 АПП
23.0602.07 9 439 € 479 499
02.0711.07 9 469 € 499 529 €
11.0720.07 9 499 € 549 569
20.0729.07 9 549 € 589 609
29.07 – 07.08 9 549 € 589 609
07.08 – 16.08 9 549 € 589 609
16.0824.08 8 489 € 529 € 549 €


СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (7 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/3 АПП 1/4 АПП 1/6 АПП
23.0630.06 7 339 € 379 419
30.0607.07 7 349 € 389 429 €
07.0714.07 7 389 € 429 469
14.0721.07 7 409 € 449 489
21.07 – 28.07 7 429 € 469 509
28.0704.08 7 429 € 469 509
04.0811.08 7 429 € 469 € 509 €
11.08 – 18.08 7 429 469 509
18.08 – 24.08 6 369 409 449