fbpx

OLYMPION SUNSET 5

OLYMPION SUNSET 5*    FURKA            www.olympion-sunset.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

4

13.05-31.05

30.09-15.10

01.06-15.06

16.09-29.09

16.06-13.07

27.08-15.09

14.07-26.08

Double Superior Garden View or Pool View

106

154

200

231

Трето лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double De Luxe SSV

128

171

211

241

Трето лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Junior Suite Garden View od Pool View ( рен. 2020)

133

183

255

300

Трето лице

28

39

56

61

Четвро лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

34

40

3дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

34

40

Executive Doubke Room Garden View

150

211

251

291

Трето лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Доплата за beach front room

23

34

45

56

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Описресторан ,пиано бар, таверна ,кафетерија, снек бар, базен, пул бар, сеф на пецепција, детски базен, фитнес сала,одбојка,хидромасажа, сауна, амам, џакузи ,ароматерапија, спортови на вода

Соби:САТ ТВ,телефон,радио,мини бар,сеф,клима,балкон, во некои од собите и чајна кујна

ЗА ПРЕСТОЈ ПОДОЛГ ОД 14 НОЌЕВАЊА 5% ПОПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД