Вила Парeдајс

Локација: Вилата се наоѓа на 30м.од плажата.

Опременост на студиата и АПП

 • 1/3 студио:  три кревета Кујна  (вградено решо,кујнски садови,фрижидер), ТВ, Wi–Fi, клима уред, бања и тераса.
 • 1/5 + 1 АПП  приземје (две спални со по два единечни кревета и дополнително легло  опремена кујна, Тв,бања и голема тераса)тревник, скара, во близина на плажата..

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност)

Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 студио, 1/4 АПП е БЕСПЛАТНО,  плаќаат  само превоз.

НАПОМЕНА:

 • Во студиата и апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимумедно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студиата и апартманите е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на студиата и апартманите е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во студиата и апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден

Важат општите услови за патувањe на Т.А. ИН ТРАВЕЛ СЕРВИС и СКТМ !