MURITE CLUB

Положба: Во оклината на Разлог, 10 км од центарот на Банско.
Сместување: 96 луксузно опремени соби и апартмани. Сите апартмани имаат балкон со планински поглед, и се опремени со дабов под и теписи во спалните соби. Собите се опремени со сателитска ТВ, кауч и систем за домашна забава. Некои, исто така имаат и голема кујна. 
Содржини: Комплексот се состои од 4 тематски згради кои се одалечени 50 метри една од друга. Главната зграда нуди луксузни спа и велнес објекти со затворен базен, како и пријатно лоби со отворен камин, мини клуб за деца, ресторан, продавници и ноќен клуб.
Спорт и забава: Тенис, голф (во рамките на 3 км), риболов, скијање, билијард, пинг – понг, пешачење, велосипедизам, јавање, сауна, фитнес центар, спа и велнес центар, масажа, џакузи,турска бања, затворен базен (цела година) , изнајмување велосипеди, мини клуб за деца, детско игралиште, караоке, вечерна забава.

MURITE CLUB HOTEL 4*01.12-19.12
21.02-11.04
20.12-27.12
02.01-18.01
28.12-01.0119.01-20.02
ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД / HB20,930,842,928,6
ЕДНОКРЕВЕТНА31,3546,264,3542,9
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ31,3546,264,3542,9
2ВОЗРАСНИ41,861,685,857,2
ДВОКРЕВЕТНА DELUXE / HB24,235,250,633
ЕДНОКРЕВЕТНА36,352,875,949,5
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ36,352,875,949,5
2ВОЗРАСНИ48,470,4101,266
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА / HB24,234,149,531,9
ЕДНОКРЕВЕТНА48,468,29963,8
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ48,468,29963,8
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА48,468,29963,8
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА60,585,25123,7579,75
2ВОЗРАСНИ48,468,29963,8
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ48,468,29963,8
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА60,585,25123,7579,75
3ВОЗРАСНИ60,585,25123,7579,75
АПАРТМАН СО 1 СПАЛНА DELUXE / HB28,639,658,337,4
ЕДНОКРЕВЕТНА57,279,2116,674,8
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ57,279,2116,674,8
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА57,279,2116,674,8
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА71,599145,7593,5
2ВОЗРАСНИ57,279,2116,674,8
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ57,279,2116,674,8
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА71,599145,7593,5
3ВОЗРАСНИ71,599145,7593,5
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ  / HB20,930,842,928,6
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА83,6123,2171,6114,4
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА83,6123,2171,6114,4
2ВОЗРАСНИ+4ДЕЦА94,05138,6193,05128,7
3ВОЗРАСНИ83,6123,2171,6114,4
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ83,6123,2171,6114,4
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА83,6123,2171,6114,4
3ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА94,05138,6193,05128,7
4ВОЗРАСНИ83,6123,2171,6114,4
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ83,6123,2171,6114,4
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА94,05138,6193,05128,7
5ВОЗРАСНИ94,05138,6193,05128,7
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ94,05138,6193,05128,7
6ВОЗРАСНИ104,5154214,5143
АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ DELUXE / HB24,235,250,633
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА96,8140,8202,4132
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА96,8140,8202,4132
2ВОЗРАСНИ+4ДЕЦА108,9158,4227,7148,5
3ВОЗРАСНИ96,8140,8202,4132
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ96,8140,8202,4132
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА96,8140,8202,4132
3ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА108,9158,4227,7148,5
4ВОЗРАСНИ96,8140,8202,4132
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ96,8140,8202,4132
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА108,9158,4227,7148,5
5ВОЗРАСНИ108,9158,4227,7148,5
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ108,9158,4227,7148,5
6ВОЗРАСНИ121176253165
АПАРТМАН СО 3 СПАЛНИ / HB20,930,842,928,6
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА125,4184,8257,4171,6
4ВОЗРАСНИ+3 ДЕЦА125,4184,8257,4171,6
4ВОЗРАСНИ+4 ДЕЦА135,85200,2278,85185,9
5ВОЗРАСНИ125,4184,8257,4171,6
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ125,4184,8257,4171,6
5ВОЗРАСНИ+2 ДЕЦА125,4184,8257,4171,6
5ВОЗРАСНИ+3 ДЕЦА135,85200,2278,85185,9
6ВОЗРАСНИ125,4184,8257,4171,6
6ВОЗРАСНИ+1 ДЕТЕ125,4184,8257,4171,6
6ВОЗРАСНИ+2 ДЕЦА135,85200,2278,85185,9
7 ВОЗРАСНИ135,85200,2278,85185,9
7 ВОЗРАСНИ+1 ДЕТЕ135,85200,2278,85185,9
8 ВОЗРАСНИ146,3215,6300,3200,2
АПАРТМАН СО 3 СПАЛНИ DELUXE / HB24,235,250,633
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА145,2211,2303,6198
4ВОЗРАСНИ+3 ДЕЦА145,2211,2303,6198
4ВОЗРАСНИ+4 ДЕЦА157,3228,8328,9214,5
5ВОЗРАСНИ145,2211,2303,6198
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ145,2211,2303,6198
5ВОЗРАСНИ+2 ДЕЦА145,2211,2303,6198
5ВОЗРАСНИ+3 ДЕЦА157,3228,8328,9214,5
6ВОЗРАСНИ145,2211,2303,6198
6ВОЗРАСНИ+1 ДЕТЕ145,2211,2303,6198
6ВОЗРАСНИ+2 ДЕЦА157,3228,8328,9214,5
7 ВОЗРАСНИ157,3228,8328,9214,5
7 ВОЗРАСНИ+1 ДЕТЕ157,3228,8328,9214,5
8 ВОЗРАСНИ169,4246,4354,2231
Период на реализација:3 дена14 дена21 ден10 дена
Период на откажување:1 ден7 дена21 ден7 дена
Пенали за откажување:1та ноќ1та ноќ100%1та ноќ
Пенали за не појавување:2 ноќи2 ноќи100%2 ноќи
Минимален престој:4 ноќи
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕТЕ 6-14
ДОПЛАТА ЗА AI 7,00 €3,50 €
Божиќна вечера  / 25.1225,00 €15,00 €
* задолжително60,00 €30,00 €
туристичка такса  pp pd0,50 €0,50 €

ДЕЦА 6-14

  • цената вклучува користење на надворешен базен,сауна, фитнес, џакузи, децко катче, интернет и шател бус до лифт станицата
  • DELUXE собите се во главна зграда- AZALIA; стандардните соби – се во ORCHIDEA, CAMELIA

рана резервација:
10% до 15.12 за престој до 28.12 за престој после 02.01