fbpx

MPM Hotel Bansko SPA & Holidays 4*

Локација: на 1 километар од Гондолата и 1 километар центарот на Банско
Капацитет: 6 апартмани, 5 фамилијарни соби, 87 стандардни соби и 23 соби за непушачи.
Хотелски содржини: традиционален ресторан, главен ресторан, лоби бар, Ројал бар, конференциска сала, СПА центар (салон за убавина, парна бања, џакузи, сауна, затворен базен, масажа, инфра ред капсули), игротека за деца, ски остава, паркинг, продавница и фризер.
Опременост на собите: сателитска ТВ, интернет пристап, телефон, клима уред, минибар, сеф, фен, бања со када. Фамилијарните соби се исти со стандардните по опременост само се попространи и имаат дел за дневен престој.

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS / 4* / BANSKO
HALF BOARD / EUR01.12.2020
18.12.2020
19.12.2020
25.12.2020
26.12.2020
03.01.2021
04.01.2021
09.01.2021
10.01.2021
15.01.2021
16.01.2021
26.02.2021
27.02.2021
11.04.2021
ECONOMY 
 
По лице во двокреветна31,354461,64431,3534,6531,35
Двокреветна соба62,788123,28862,769,362,7
Еднокреветна соба56,6588123,28856,6559,9556,65
Двокреветна соба 1+1 дете54,85777107,87754,85760,63254,857
Еднокреветна соба 1+1 дете56,6588123,28856,6559,9556,65
STANDARD 
 
По лице во двокреветна3346,263,846,23336,8533
Двокреветна соба6692,4127,692,46673,766
Двокреветна соба+EXTRA BED90,75127,05175,45127,0590,75101,34390,75
Еднокреветна соба58,392,4127,692,458,362,1558,3
Двокреветна соба 1+1 дете57,7580,85111,6580,8557,7564,48257,75
Еднокреветна соба 1+1 дете58,392,4127,692,458,362,1558,3
Двокреветна соба 1+2 дете57,7580,85111,6580,8557,7564,48257,75
Двокреветна соба 1+2 дете69,392,4123,292,469,376,03269,3
Двокреветна соба 2+1 дете6692,4127,692,46673,766
Двокреветна соба 2+1 дете77,55103,95139,15103,9577,5585,2577,55
Двокреветна соба 3+1 дете90,75127,05175,45127,0590,75101,34390,75
1 BEDROOM Апартман 
 
Апартман [1 возрасен ]101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман [2 возрасен ]101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман [3 возрасен ]101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман [4 возрасен ]101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 1+1 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 1+2 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 1+2 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 1+3 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 1+3 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 2+1 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 2+1 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 2+2 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 2+2 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 3+1 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
Апартман 3+1 дете101,2148,5189,2148,5101,2112,2101,2
RELEASE DAYS3142114373

ДЕЦА 5-13

  • цената вклучува користење на базен,сауна,топла бања,зона на релаксација,фитнес,паркинг,интернет и шател до прва станица

http://www.mpmhotels.bg/