GUINNESS

Локација – 300 м од гондолата.

Капацитет – 61 соби.

Хотелски содржини – спа – центар со парна бања и сауна, ресторани, бар, лоби, дневен мини – клуб за деца.

Опременост на собите – сите соби се опремени со сателитска ТВ, простор за седење, мини – бар, тоалет и тераса со поглед кон планината.

MPM GUINNESS 4*28.12-04.0105.01-11.0120.12-27.12
18.01-29.02
01.12-19.12
12.01-17.01
01.03-12.04
СТУДИО / HB6649,54438,5
ЕДНОКРЕВЕТНА1329971,566
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ118,889,179,269,3
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА130,8101,191,281,3
2ВОЗРАСНИ132998877
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ14411110089
3ВОЗРАСНИ184,8138,6123,2107,8
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА / HB71,553,947,341,8
ЕДНОКРЕВЕТНА143107,894,683,6
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ128,797,0285,1475,24
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА140,7109,0297,1487,24
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА152,7121,02109,1499,24
2ВОЗРАСНИ143107,894,683,6
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ155119,8106,695,6
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА167131,8118,6107,6
3ВОЗРАСНИ200,2150,92132,44117,04
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ212,2162,92144,44129,04
4ВОЗРАСНИ257,4194,04170,28150,48
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ  / HB250,8188,1168,3143
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА250,8188,1168,3143
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА262,8200,1180,3155
2ВОЗРАСНИ+4ДЕЦА274,8212,1192,3167
3ВОЗРАСНИ250,8188,1168,3143
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ250,8188,1168,3143
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА262,8200,1180,3155
3ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА274,8212,1192,3167
4ВОЗРАСНИ250,8188,1168,3143
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ262,8200,1180,3155
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА274,8212,1192,3167
5ВОЗРАСНИ300,96225,72201,96171,6
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ312,96237,72213,96183,6
6ВОЗРАСНИ351,12263,34235,62200,2
Период на реализација21 ден14 дена7 дена3 дена
Период на откажување21 ден14 дена7 дена3 дена
Пенали за откажување100% од букираниот престој100% од букираниот престој1та ноќ1та ноќ
Пенали за не појавување100% од букираниот престој100% од букираниот престој2 ноќи2 ноќи
Минимален престој4 ноќи3 ноќи
ДОПЛАТИВОЗРАСЕНДЕТЕ 2-12
внатрешна загреана гража8,00 €
Ново Годишна вечера Задолжително74,00 €37,00 €
туристичка такса 0,00 €0,00 €

ДЕЦА 2-12

  • цената вклучува користење на базен,бисерен базен,шок базен,џакузи,топла бања,сауна,интернет,паркинг и шател бас до станица