Неа Врасна – Вила РИТА, Грција Лето 2024

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се доплаќа 5 € на ден.

ТЕРМИН ОД:НОЌИРИТА              1/2 СтудиоРИТА          1/3 СтудиоРИТА        1/4 Студио
19.05.7*109119129
26.05.7*119129139
02.067*139149159
09.067279299319
16.067299329359
23.067319339369
30.067349379399
07.077369419439
14.077369419439
21.077369419439
28.077369419439
04.087369419439
11.087369419439
18.087369419439
25.087349379399
01.097279299319
08.097*139149159
15.097*119129139
22.097*109119129

НАПОМЕНИ

Цените означени со ѕвездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште