ИнТравел: Касандра (прв крак)

Полихроно – Mai apartments

Нашата најпопуларна локација за минатата сезона – Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани...

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2024

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно...

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б, Грција Лето 2024

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ, Грција Лето 2024

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација:      Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина...