ИнТравел: Најпродавани – блиску до плажа

Апартмани во непосредна близина на плажа! Промотивна понуда на најпродаваните објекти од нашата понуда. Сопствен закуп по најповолни цени!

Пефкохори – Вила WATERFRONT, Грција Лето 2024

Локација:  Се наоѓа на 20м. од плажа.    Сместување: Мезонет на 3 спрата (приземје, прв и...

Полихроно – Mai apartments

Нашата најпопуларна локација за минатата сезона – Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани...

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2024

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно...

ФУРКА, Вила Василис, Грција Лето 2024

Локација: Се наоѓа на околу  20m, од плажа и околу 150m од центарот на Фурка....

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б, Грција Лето 2024

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ, Грција Лето 2024

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација:      Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина...

Неа Потидеа – Вила ЛИДИЈА, Грција Лето 2024

Локација:  Се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е...

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024

ПРОМО ПОПУСТ НА ТЕРМИН 16.06 – 7 ноќевања со појадок 229€ Локација: Се наоѓа во...