ИнТравел: Апартмани и хотели

Вила HRISTOS, СИВИРИ – ЛЕТО 2024

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири,на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со...

МЕТАМОРФОЗИ – Хотел GOLDEN BEACH 3*, Грција Лето 2024

МЕТАМОРФОЗИ – ЛЕТО 2024 Хотел GOLDEN BEACH 3* Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на...

МЕТАМОРФОЗИ – Вила ЛИНА, Грција Лето 2024

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска...

Неа Врасна – Вила РИТА, Грција Лето 2024

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата...

Неа Врасна – Вила ” Јanis ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

Неа Врасна – Вила ” Gerakina ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

ПАРАЛИЈА – Хотел Мелбурн

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот....

Грција – ЕВИА – Лето 2024

Eвиа, вториот по големина остров во Грција или трет на источниот Медитеран, се наоѓа на...

Аспровалта – Вила Леона – Грција Лето 2024

Вила Леона се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има...