ИнТравел: Грција

Најбараните аранжмани за Грција. Одберете го најдоброто сместување по суперповолни цени.

Вила HRISTOS, СИВИРИ – ЛЕТО 2024

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири,на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со...

Полихроно – Mai apartments

Нашата најпопуларна локација за минатата сезона – Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани...

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2024

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно...

ФУРКА, Вила Василис, Грција Лето 2024

Локација: Се наоѓа на околу  20m, од плажа и околу 150m од центарот на Фурка....

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б, Грција Лето 2024

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок А, Грција Лето 2024

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ, Грција Лето 2024

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација:      Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина...

Неа Потидеа – Вила ЛИДИЈА, Грција Лето 2024

Локација:  Се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е...

МЕТАМОРФОЗИ – Хотел GOLDEN BEACH 3*, Грција Лето 2024

МЕТАМОРФОЗИ – ЛЕТО 2024 Хотел GOLDEN BEACH 3* Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на...

МЕТАМОРФОЗИ – Вила ЛИНА, Грција Лето 2024

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска...

Неа Врасна – Вила РИТА, Грција Лето 2024

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата...

Неа Врасна – Вила ” Јanis ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

Неа Врасна – Вила ” Gerakina ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

ПАРАЛИЈА – Хотел Мелбурн

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот....

Грција – ЕВИА – Лето 2024

Eвиа, вториот по големина остров во Грција или трет на источниот Медитеран, се наоѓа на...

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024

Локација: Се наоѓа во најубавиот дел на Ханиоти, поточно во строгиот центар на градот на...

Аспровалта – Вила Леона – Грција Лето 2024

Вила Леона се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има...