ИнТравел: Лето 2024

Лето 2024 – ИнТравел, аранжмани за летување, хотелско и апартанско сместување.

Пефкохори – Вила WATERFRONT, Грција Лето 2024

Локација:  Се наоѓа на 20м. од плажа.    Сместување: Мезонет на 3 спрата (приземје, прв и...

Villa Merry, Trani Ammouda, СИТОНИА

Trani Ammouda или Livrohio како е уште попознатo, се наоѓа во близина на Ormos Panagias....

PALOMA MARINA SUITES | КУШАДАСИ – АЈДИН

Paloma Marina Suites е хотел само за возрасни на непосредна близина на приморскиот туристички град...

Хотел Асена 3* Кушадаси

Овој хотел се наоѓа точно во центарот на Кушадаси, на плажата Лејдис и е одделен...

Хотел Мелике 2* Кушадаси

Хотел Мелике 2* Кушадаси е помал хотел кој се наоѓа на Ladies beach, една од...

ХОТЕЛ “АДРИА“***- Шушањ

Хотелот Адриа се наоѓа на 400 m од брегот во мирниот дел на Шушња, па...

Вила HRISTOS, СИВИРИ – ЛЕТО 2024

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири,на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со...

Полихроно – Mai apartments

Нашата најпопуларна локација за минатата сезона – Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани...

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2024

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно...

ФУРКА, Вила Василис, Грција Лето 2024

Локација: Се наоѓа на околу  20m, од плажа и околу 150m од центарот на Фурка....

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б, Грција Лето 2024

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ, Грција Лето 2024

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација:      Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина...

Неа Потидеа – Вила ЛИДИЈА, Грција Лето 2024

Локација:  Се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е...

МЕТАМОРФОЗИ – Хотел GOLDEN BEACH 3*, Грција Лето 2024

МЕТАМОРФОЗИ – ЛЕТО 2024 Хотел GOLDEN BEACH 3* Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на...

МЕТАМОРФОЗИ – Вила ЛИНА, Грција Лето 2024

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска...

Неа Врасна – Вила РИТА, Грција Лето 2024

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата...

Неа Врасна – Вила ” Јanis ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

Неа Врасна – Вила ” Gerakina ”, Грција Лето 2024

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

ПАРАЛИЈА – Хотел Мелбурн

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот....

Грција – ЕВИА – Лето 2024

Eвиа, вториот по големина остров во Грција или трет на источниот Медитеран, се наоѓа на...

Студиа ЛАРА LUX, ЧАЊ, Црна Гора, Лето 2024

Атрактивното туристичко место Чањ се наоѓа помеѓу Петровец и Сутоморе,го краси пространа песковита плажа долга...

АПАРТМАНИ ЛАРА С, ДОБРА ВОДА, Црна Гора, Лето 2024

www.laraapartmani.cоm                                                                                                                               На 8км од Бар се наоѓа населбата Добра Вода  со плажата ..Велики Пијесак.. која...

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024

ПРОМО ПОПУСТ НА ТЕРМИН 16.06 – 7 ноќевања со појадок 229€ Локација: Се наоѓа во...

Аспровалта – Вила Леона – Грција Лето 2024

Вила Леона се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има...