Неа Врасна – Вила РИТА, Грција Лето 2023

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се доплаќа 5 € на ден.

ТЕРМИННОЌИРита         1/2 студиоРита          1/3 студио
14.057 *89€99€
21.057 *99€109€
28.057 *109€119€
04.067*129€139€
11.067*139€149€
18.067270€290€
25.067290€310€
02.077330€350€
09.077350€380€
16.077350€380€
23.077350€380€
30.077350€380€
06.087350€380€
13.087350€380€
20.087330€350€
27.087 *159€169€
03.097 *149€159€
10.097 *139€149€
17.097 *99€119€

НАПОМЕНИ

Цените означени со ѕвездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште