Неа Врасна – Вила ” Gerakina ”, Грција Лето 2023

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.


Вила ” Gerakina ”

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

ТЕРМИННОЌИГеракина         1/2 студиоГеракина          1/3 студиоГеракина 1 / 4 студио
14.057 *69€79€89€
21.057 *79€89€99€
28.057 *89€99€109€
04.067*99€109€119€
11.067*129€139€149€
18.067240€260€300€
25.067280€300€320€
   02.077300€320€340€
09.077310€330€350€
16.077310€330€350€
23.077310€330€350€
30.077310€330€350€
06.087310€330€350€
13.087310€330€350€
20.087310€330€350€
27.087 *139€149159€
03.097 *129€139€149€
  10.097 *119€129€139€
  17.097 *99€109€119€

НАПОМЕНИ

Цените означени со ѕвездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште