ИнТравел: Грција

Најбараните аранжмани за Грција. Одберете го најдоброто сместување по суперповолни цени.

Полихроно – Mai luxury apartments

Нашата нова локација за Лето 2023 – Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани...

Хотели Грција – Специјални понуди за месец Мај

Специјални понуди за месец Мај ! -Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5* Nikiti, Sithonia-...

Од 79 евра за 7 ноќи на Халкидики

Стартуваме со продажба на специјалните промо тури за ова лето! Поаѓање – 27 и 28...

Неа Каликратиа – Аркадија LUX, Грција Лето 2023

Нова луксузна вила,изградена во 2023! Вила Аркадија се наоѓа на 100м.од плажа,1,5км.оддалеченост од плоштадот во...

ФУРКА, Вила Динира, Грција Лето 2023

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно...

ФУРКА, Вила Василис, Грција Лето 2023

ВИЛА  ВАСИЛИС   на оддалеченост  од околу  20m, од плажа. 150m од центарот Содржина:  Опремена кујна...

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б, Грција Лето 2023

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок А, Грција Лето 2023

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација...

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ, Грција Лето 2023

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација:       Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина...

Неа Потидеа – Вила ЛИДИЈА, Грција Лето 2023

Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена...

Кокино Неро – Хотел Хлиди, Грција Лето 2023

Хотел Хлиди  – Кокино Неро КОКИНО НЕРО е туристичко место со богата флора и фауна,...

ЕДИПСОС – ВИЛА РЕКС, Грција Лето 2023

Едипсос е мало и фамилијарно место. До плажата можете да стигнете многу лесно, нема многу патеки...

EДИПСОС – ВИЛА ТЕМИС, Грција Лето 2023

Едипсос е мало и фамилијарно место. До плажата можете да стигнете многу лесно, нема многу патеки...

МЕТАМОРФОЗИ – Хотел GOLDEN BEACH 3*, Грција Лето 2023

МЕТАМОРФОЗИ – ЛЕТО 2023 Хотел GOLDEN BEACH 3* Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на...

СИВИРИ – Вила Христос, Грција Лето 2023

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири,на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со...

МЕТАМОРФОЗИ – Вила ЛИНА, Грција Лето 2023

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска...

ХАНИОТИ – Вила ВИКИ, Грција Лето 2023

Локација: 300 m од плажа, 100 m од центарСместување: Студија за три и четири лица на приземје.Опрема: Кујна...

Неа Врасна – Вила РИТА, Грција Лето 2023

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата...

Неа Врасна – Вила ” Јanis ”, Грција Лето 2023

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

Неа Врасна – Вила ” Gerakina ”, Грција Лето 2023

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа...

ПАРАЛИЈА – Хотел Мелбурн

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот....

Грција – ЕВИА – Лето 2023

Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров ( после...

Аспровалта – Вила Леона – Грција Лето 2023

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има...