Аспровалта – Вила Леона – Грција Лето 2023

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

ТЕРМИННОЌИ1/2 студио1/3 студио1 /3+1/3 дуплекс
14.057 *79€89€4х79€
21.057 *89€99€4х89€
28.057 *99€119€4х99€
04.067*119€139€4х119€
11.067*129€149€4х129€
18.067280€310€470€
25.067300€330€520€
   02.077340€370€550€
09.077360€390€550€
16.077360€390€550€
23.077360€390€550€
30.077360€390€550€
06.087360€390€550€
13.087360€390€550€
20.087340€370€550€
27.087 *159€169€4х159€
03.097 *139€149€4х139€
  10.097 *129€139€4х129€
  17.097 *89€99€4х89€

НАПОМЕНИ

Цените означени со ѕвездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето  лице се сместува бесплатно , доплаќа само превоз доколку користи.Во дуплекс апп кај пакет аранжман плаќаат 4 лица.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште