Категоријата LAST MINUTE се однесува на последните слободни апартмани и студија од нашата понуда.


Термин 29.09-06.10 – 59€ по лице (гратис превоз)

Сместување на сама плажа – Вила Парадизо – Пефкохори


Провери кои се нашите најпродавани дестинации: