Вила Ангелос

Локација: Во центарот на Калитеа, 5 мин. од плажа.
Сместување: Четирикреветни и двокреветни апартмани на високо приземје и на прв кат.
Опременост: Четирикреветен АПП – комплетно опремeна одделна кујна, две спални соби со по (два единечни кревети),ТВ,бања и тераса.
Двокреветниот АПП- два единечни кревета, одделна кујна,бања, ТВ и тераса.
Двокреветна соба – два единечни кревета, голема тераса,ТВ, бања, мал фрижидер и без опремена кујна. Клима уредот во сите капацитети е вклучен во цената .

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период Бр.на ноќи 1/2 соба без кујна 1/2 АПП 1/4 АПП дуплекс
26.05 – 02.06 7* 39 € промо 49 €  промо 69 € промо
02.06 – 09.06 7* 49 € промо 69 € промо 89 € промо
09.06 – 16.06 7* 79  € 99 129
16.06 – 23.06 7* 99  € 129 169
25.08 – 01.09 7* 109 159 € 199 €
01.09 – 08.09 7* 79 € 109 139
08.09 – 15.09 7* 59 € 89 € 129
15.09 – 22.09 7* 49 € 69 € 89
22.09 – 29.09. 7* 39 € 49 € 59 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (9 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/2 соба без кујна 1/2 АПП 1/4 АПП дуплекс
23.06 – 02.07 9 229€ 329 419€
02.07 – 11.07 9 299€ 379 489€
11.07 – 20.07 9 349€ 419 539€
20.0729.07 9 389€ 469 559€
29.0707.08. 9 389€ 469 559€
07.08 – 16.08 9 389€ 469 559€
16.0825.08 9 389€ 469 559€

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (7 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/2 соба без кујна 1/2  АПП 1/4 АПП дуплекс
23.06 – 30.06 7 179 € 209 309
30.06 –  07.06 7 199 259 € 369
07.07 – 14.07 7 239             299 389
14.0721.07 7 279 329 419
21.07 – 28.07 7 309 369 479
28.07 – 04.08 7 309 369 479
04.08 – 11.08 7 309 369 479
11.08 – 18.08 7 309 399 € 479 €
18.08 – 25.08 7 299 389 € 469 €

Вила Мемфис

Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, опкружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата располага со 1/3 и 1/4 студија опремени со ТВ, WiFi, клима
(вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнски прибор), тоалет, туш и балкон.

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 студио
19.05 –  25.05 6* 45 промо 49 €  промо
25.05 – 01.06 7* 59 промо 69   промо
01.06 – 08.06 7* 69 промо 79 промо
08.06 – 15.06 7* 109 119
15.06 – 22.06 7* 149 159
24.08 – 31.08 7* 189 € 199
31.08 – 07.09 7* 139 149
07.09 – 14.09 7* 99 109
14.09 – 21.09 7* 89 99
22.09 –  29.09 7* 59 69 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (9 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 студио
23.06 – 02.07 9 389 399
02.07 – 11.07 9 429 439 €
11.07 – 20.07 9 479 489
20.0729.07 9 529 539
29.0707.08. 9 529 539
07.08 – 16.08 9 529 539
16.0824.08 8 469 479

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ (7 ноќевања)

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4 студио
23.06 – 30.06 7 299 309
30.06 –  07.06 7 339 349 €
07.07 – 14.07 7 349 359 €
14.0721.07 7 379 389
21.07 – 28.07 7 419 429
28.07 – 04.08 7 419 429
04.08 – 11.08 7 419 429
11.08 – 18.08 7 419 429 €
18.08 – 24.08 6 349 359 €

Вила Меропи и Димитра

ВИЛА МЕРОПИ e оддалеченa од градската плажа околу 150 метри, се наоѓа веднаш до главната улица на Калитеа наспроти паркот. До плажа може да се стигне преку скалите кои го сечат паркот со поглед на море или пак по улицата која води до плажа од нејзината лева страна. Вилата располага со 8 трикреветни студија опремени
со кујна, клима, телевизор, бесплатен wi-fi и мала тераса. Сите студија се со поглед кон друга вила.
ВИЛА ДИМИТРА се наоѓа во близина на центарот на Калитеа одалечена од плажа на околу 10 минути пешачење, 500м. Вилата е новаградба и е веднаш до спортското игралиште исто така близина на вилата се наоѓа парк, пекара, таверни, супермаркет, многубутици и продавници. Оваа вила располага со трикреветни и четирикреветни
студија . (опремени со кујна, wc, клима, телевизор и тераса).

Вила Меропи
Вила Димитра