fbpx

ISTION CLUB 5

ISTION CLUB***** DE LUX POTIDEA                          www.istionclub.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-20.05

28.09-24.10

21.05-13.06

10.09-27.09

14.06-22.07

28.08-09.09

23.07-27.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

74

120

155

183

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

99

145

199

231

3Ad

135

196

269

311

2Ad+1ch(0-1)

99

145

199

231

2Ad+1ch(2-7.99)

125

181

249

288

SUITE FAMILY GARDEN VIEW

2Ad

134

210

265

309

3Ad

180

284

358

418

3Ad+1ch(0-1)

180

284

358

418

3Ad+1ch(2-7.99)

213

336

424

495

2Ad+1ch(0-1)

134

210

265

309

2Ad+1ch(2-7.99)

167

263

332

387

2Ad+2ch(0-1)

134

210

265

309

2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

167

263

332

387

2Ad+2ch(2-7.99)

200

315

398

464

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

99

146

181

209

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

151

197

251

282

3Ad

204

265

338

381

2Ad+1ch(0-1)

151

197

251

282

2Ad+1ch(2-7.99)

189

245

314

352

SUITE FAMILY GARDEN VIEW

2Ad

186

262

317

361

3Ad

250

354

428

487

3Ad+1ch(0-1)

250

354

428

487

3Ad+1ch(2-7.99)

296

419

507

578

2Ad+1ch(0-1)

186

262

317

361

2Ad+1ch(2-7.99)

232

327

397

451

2Ad+2ch(0-1)

186

262

317

361

2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

232

327

397

451

2Ad+2ch(2-7.99)

277

392

475

541

Минимум престој

3

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: повеќе ресторани, бар, бар на базенот, перална, мини маркет, отворен базен,таверна,ТВ салон,интернет, спортови на вода,тенис,аеробик,фитнес центар,џакузи,сауна,парна бања,пикадо,пинг понг,билијард,масажа,детски базен,мини клуб ,WI-FI

Соби: клима,телефон,фен,мини бар,сеф,САТ ТВ,радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД