fbpx

Hotel Strazhite 4*

Локација:на 200 метри од Гондолата и 600 метри од центарот на Банско
Капацитет: 152 двокреветни соби.
Хотелски содржини: ресторан, два лоби барови, игротека, куглана, конференциска сала, сауна, затворен базен, пинг понг, шопинг центар, масажа, фитнес, билијард, пикадо, ски остава.
Опременост на собите: сателитска ТВ, телефон, минибар, фен, бања, клима уред, балкон.  

STRAZHITE 4*28.12-03.0104.01-10.01
25.01-21.0214.12-27.12
11.01-24.01
22.02-06.03
till 14.12; 07.03-03.04
ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД / HB69,8567,6562,751,748,4
ЕДНОКРЕВЕТНА86,28479,0568,0564,75
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ104,775101,47594,0577,5572,6
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА139,7135,3125,4103,496,8
 2ВОЗРАСНИ139,7135,3125,4103,496,8
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ139,7135,3125,4103,496,8
 3ВОЗРАСНИ195,58189,42175,56144,76135,52
SUITE / HB69,8567,6562,751,748,4
ЕДНОКРЕВЕТНА161,5157,1147,2125,2118,6
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ161,5157,1147,2125,2118,6
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА161,5157,1147,2125,2118,6
 1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА161,5157,1147,2125,2118,6
 2ВОЗРАСНИ161,5157,1147,2125,2118,6
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ161,5157,1147,2125,2118,6
 2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА161,5157,1147,2125,2118,6
 3ВОЗРАСНИ215,2209,04195,18164,38155,14
MEZONET / HB69,8567,6562,751,748,4
ЕДНОКРЕВЕТНА161,5157,1147,2125,2118,6
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ161,5157,1147,2125,2118,6
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА161,5157,1147,2125,2118,6
 1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА161,5157,1147,2125,2118,6
 2ВОЗРАСНИ161,5157,1147,2125,2118,6
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ161,5157,1147,2125,2118,6
 2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА161,5157,1147,2125,2118,6
 3ВОЗРАСНИ215,2209,04195,18164,38155,14

ДЕЦА 2-12
*цената вклучува користење на надворешен базен,топла бања,сауна,фитнес,интернет и шател до прва станица
рана резервација: 15 % до 31.10 за хотелски сервис + 10 % попуст за пакет ски сервис со уплата од 50% однапред за букиран сервис до 10.11
10 % до 30.11 за хотелски сервис + 10 % попуст за пакет ски сервис со уплата од 50% однапред за букиран сервис до 05.12