fbpx

Hotel Orlovets 5

Hotel Orlovets 5*

Локација – во центар на Пампорово.

Хотелски содржини – ресторант, бар, лоби, гаража,спа центар.

Опременост на собите – тераса, дневен престој,сопствен тоалет.

ORLOVETS 5*01.12-20.12
07.03-20.04
21.12-27.12
04.01-17.01
22.02-06.03
28.12-03.0118.01-21.02
Двокреветна стандард / BB35,240,771,548,4
Еднокреветна53,959,414367,1
1ВОЗРАСЕН + 1ДЕТЕ61,671,225125,12584,7
1ВОЗРАСЕН + 2ДЕЦА79,291,575160,875108,9
2ВОЗРАСНИ70,481,414396,8
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ88101,75178,75121
3ВОЗРАСНИ96,8111,925196,625133,1
Двокреветна стандард / HB40,746,27753,9
Еднокреветна59,464,915472,6
1ВОЗРАСЕН + 1ДЕТЕ71,22580,85134,7594,325
1ВОЗРАСЕН + 2ДЕЦА91,575103,95173,25121,275
2ВОЗРАСНИ81,492,4154107,8
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ101,75115,5192,5134,75
3ВОЗРАСНИ111,925127,05211,75148,225
Период на објавување:5 дена5 дена 5 дена
Период на одкажување:7 дена7 дена 7 дена
Пенали за одкажување:1 ноќ1 ноќ100 % од букираниот период1 ноќ
Пенали за непојавување:2 ноќи2 ноќи100 % од букираниот период2 ноќи
Минимален престој:
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕТЕ 2-12
Божиќна вечера / 25.12 / Задолжителна25,00 €15,00 €
Ново Годишна вечера / Задолжителна55,00 €35,00 €
такса за престој0,00 €0,00 €

ДЕЦА 5-12
*цената вклучува надворешен базен,фитнес,сауна,парна бања,паркинг и бус до првата станица
рана резервација:
10% до 01.12