Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Плажата е на само 70 метри.
Хотелот е на 4км од центарот на Охрид и 15км од аеродромот Апостол Павле

За престој 5+ полупансиони, попуст 10% 

Цените се за СОБА на ден – ПОЛУПАНСИОН

Хотел МАИВА **** Охрид
собасместувањеполупнасион
Ј У Н И  2020
Еднокреветна1 возрасен2.530
Еднокреветна1 возрасен+дете до 4 г.2.530
Двокреветна2 возрасни3.900
Двокреветна2 возрасни+дете до 4 г.3.900
Двокреветна2 возрасни+дете до 4-12 г.4.880
ЈУЛИ и АВГУСТ 2020
Еднокреветна1 возрасен3.210
Еднокреветна 1 возрасен+дете до 4 г.3.210
Двокреветна2 возрасни4.940
Двокреветна2 возрасни+дете до 4 г.4.940
Двокреветна2 возрасни+дете до 4-12 г.6.170

Цените се во денари

Во цената Е вклучено:
Појадок и вечера
Користење клима уред
Користење безжичен интернет
Паркинг


Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување