fbpx

Hotel Lion 4*

LION

Локација:на 300 метри од центарот на Боровец, 1Км од ски лифтовите.
Капацитет: 120 стандардни двокреветни соби, 24 студиа и 5 апартмани.
Хотелски содржини: реторан, таверна, лоби бар со камин, пијано и караоке бар, сеф на рецепција, менувачница, сувенирница, масажа, фитнес центар, сауна, џакузи, конференциска сала, паркинг и ски остава.
Опременост на собите:сателитска ТВ, телефон,бања со туш.

LION BOROVETS / 4* / BOROVETS
HALF BOARD / EUR01.12.2020
14.12.2020
15.12.2020
26.12.2020
27.12.2020
02.01.2021
03.01.2021
08.01.2021
09.01.2021
15.01.2021
16.01.2021
22.01.2021
23.01.2021
12.02.2021
13.02.2021
19.02.2021
20.02.2021
26.02.2021
27.02.2021
31.03.2021
STANDARD 
 
По лице во двокреветна36,340,769,342,940,736,340,742,940,736,3
Двокреветна соба72,681,4138,685,881,472,681,485,881,472,6
Еднокреветна соба52,856,113258,356,152,856,158,356,152,8
Двокреветна соба 1+1 дете63,52571,225121,27575,07571,22563,52571,22575,07571,22563,525
Еднокреветна соба 1+1 дете52,856,113258,356,152,856,158,356,152,8
TWIN LARGE 
 
По лице во двокреветна39,645,172,647,345,139,645,147,345,139,6
Двокреветна соба79,290,2145,294,690,279,290,294,690,279,2
Двокреветна соба+EXTRA BED108,9124,3200,2130,9124,3108,9124,3130,9124,3108,9
Двокреветна соба 1+1 дете69,378,925127,0582,77578,92569,378,92582,77578,92569,3
Двокреветна соба 1+2 дете69,378,925127,0582,77578,92569,378,92582,77578,92569,3
Двокреветна соба 1+2 дете84,1595,975154,55100,92595,97584,1595,975100,92595,97584,15
Двокреветна соба 2+1 дете79,290,2145,294,690,279,290,294,690,279,2
Двокреветна соба 2+1 дете94,05107,25172,7112,75107,2594,05107,25112,75107,2594,05
Фамилијарна соба 
 
Фамилијарна соба96,8107,8158,4114,4107,896,8107,8114,4107,896,8
Фамилијарна соба+EXTRA BED126,5141,9213,4150,7141,9126,5141,9150,7141,9126,5
Фамилијарна соба+EXTRA BED [2. ADL]156,2176268,4187176156,2176187176156,2
Фамилијарна соба 1+1 дете96,8107,8158,4114,4107,896,8107,8114,4107,896,8
Фамилијарна соба 1+2 дете96,8107,8158,4114,4107,896,8107,8114,4107,896,8
Фамилијарна соба 1+2 дете111,65124,85185,9132,55124,85111,65124,85132,55124,85111,65
Фамилијарна соба 2+1 дете96,8107,8158,4114,4107,896,8107,8114,4107,896,8
Фамилијарна соба 2+1 дете111,65124,85185,9132,55124,85111,65124,85132,55124,85111,65
Фамилијарна соба 2+2 дете111,65124,85185,9132,55124,85111,65124,85132,55124,85111,65
Фамилијарна соба 2+2 дете126,5141,9213,4150,7141,9126,5141,9150,7141,9126,5
3+1 дете126,5141,9213,4150,7141,9126,5141,9150,7141,9126,5
3+1 дете141,35158,95240,9168,85158,95141,35158,95168,85158,95141,35
1 BEDROOM Апартман 
 
Апартман [2ADL]154176264187176154176187176154
Апартман [3ADL]154176264187176154176187176154
Апартман [4ADL]154176264187176154176187176154
Апартман [5ADL]154176264187176154176187176154
Апартман 2+2 дете154176264187176154176187176154
Апартман 2+3 дете154176264187176154176187176154
Апартман 3+1 дете154176264187176154176187176154
Апартман 3+2 дете154176264187176154176187176154
Апартман 4+1 дете154176264187176154176187176154
Апартман 4+1 дете154176264187176154176187176154
RELEASE DAYS7728147771477

ДЕЦА 4-12
*цената вклучува користење на надворешен базен,сауна,фитнес,чување на опрема и шател до првата станица

  • НИСКО БУЏЕТНА – сместена на приземје или на поткровје
    рана резервација: 20% до 30.09
    10% од 31.10