fbpx

Hotel Emerald 4*

EMERALD

Локација – 1 мин пешки од гонодлата.

Капацитет – 106 соби

Хотелски содржини –бар, лоби, ресторант , спа – центар, козметички салон, сауна, инфра црвена сауна, фитнес сала.

Опременост на соби –  пространи и елегантни соби со поглед кон планина.

EMERALD 4*20.12-27.12
03.01-11.01
24.01-07.03
28.12-02.0112.01-23.01
08.03-21.03
ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД / HB335527,5
ЕДНОКРЕВЕТНА5040
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ52,88844
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА62,89854
2ВОЗРАСНИ6611055
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ7612065
3ВОЗРАСНИ89,1148,574,25
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА / HB38,560,533
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ61,696,852,8
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА71,6106,862,8
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА81,6116,872,8
2ВОЗРАСНИ7712166
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ8713176
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА9714186
3ВОЗРАСНИ103,95163,3589,1
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ113,95173,3599,1
ФАМИЛЈАРНА СОБА / HB335527,5
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА9916582,5
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА9916582,5
2ВОЗРАСНИ9916582,5
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ9916582,5
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА9916582,5
3ВОЗРАСНИ9916582,5
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ115,5192,596,25
4ВОЗРАСНИ122,1203,5101,75
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ  / HB137,5231121
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА137,5231121
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА147,5241131
2ВОЗРАСНИ+4ДЕЦА157,5251141
3ВОЗРАСНИ137,5231121
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ137,5231121
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА147,5241131
3ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА157,5251141
4ВОЗРАСНИ137,5231121
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ147,5241131
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА157,5251141
5ВОЗРАСНИ161,5625271,425142,175
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ171,5625281,425152,175
Период на реализација:5 дена14 дена5 дена
Период на откажување:3 дена10 дена3 дена
Пенали за откажување:1 ноќ2 ноќи100%
Пенали за не појавување:2 ноќи2 ноќи100%
Минимален престој:
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕЦА 2-13
Ново Годишна вечера / Задолжителна60,00 €40,00 €

ДЕЦА 6-13

  • цената вклучува надворешен базен,сауна,фитнес,топла бања,џакузи и интернет во лоби