Hotel Ela 3*

Хотел Ела 3*

Локација – 50 м од гондолата.

Опременост на собите – секоја од собите имаат сопствен тоалет, кабловска ТВ,телефон,мини-бар.

Хотелски содржини – спа и фитнес центар,парна бања, сауна.

ELA 3*20.12-03.0104.01-28.0229.02-31.03
СТАНДАРД / BB443830
Еднокреветна706148
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ665745
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА887660
2ВОЗРАСЕНИ887660
2ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ1109575
3ВОЗРАСЕНИ12210483
СТАНДАРД / HB565042
Еднокреветна827360
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ847563
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА11210084
2ВОЗРАСЕНИ11210084
2ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ140125105
3ВОЗРАСЕНИ158140119
Период на реализација:14 дена7 дена7 дена
Период на откажување: 14 дена7 дена7 дена
Откажување со пенали:100 % од букираниот престој1та ноќ1та ноќ
Откажување со пенали:100 % од букираниот престој2 ноќи2 ноќи
Минимален престој: 
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕЦА 4-12
*Задолжително47,00 €23,50
*Задолжително86,00 €43,00

ДЕЦА 4-12

  • цената вклучува фитнес,катче за деца,паркинг,топла бања и сауна 16.00-18.00 и интернет
    рана резервација: 10% до 31.10