fbpx

Hotel Bansko 4*

БАНСКО

Локација – на 1000 м од Гондолата, на 300м од центарот на градот. 
Капацитет –   28 двокреветни соби, 11 делукс соби и 14 апартмани и мезонети.
Хотелска содржина : ресторан, лоби бар,  конференциски сала, затворен базен, сауна, масажа, фитнес, билјард, пинг понг, ски остава, сеф. 
Опременост на собите: ТВ, телефон, минибар, фен, бања.

БАНСКО 4*28.12-03.0104.01-10.0125.01-21.0214.12-27.12
11.01-24.01
22.02-06.03
до 14.12; 07.03-03.04
ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД / HB64,959,9555,5543,4541,25
ЕДНОКРЕВЕТНА81,2576,371,959,857,6
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ97,3589,92583,32565,17561,875
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА129,8119,9111,186,982,5
 2ВОЗРАСНИ129,8119,9111,186,982,5
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ129,8119,9111,186,982,5
 3ВОЗРАСНИ181,72167,86155,54121,66115,5
ДВОКРЕВЕТНА DELUXE / HB70,465,4561,0548,9546,75
ЕДНОКРЕВЕТНА86,7581,877,465,363,1
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ105,698,17591,57573,42570,125
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА140,8130,9122,197,993,5
 2ВОЗРАСНИ140,8130,9122,197,993,5
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ140,8130,9122,197,993,5
 3ВОЗРАСНИ197,12183,26170,94137,06130,9
SUITE / HB64,959,9555,5543,4541,25
ЕДНОКРЕВЕТНА151,6141,7132,9108,7104,3
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ151,6141,7132,9108,7104,3
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА151,6141,7132,9108,7104,3
 1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА151,6141,7132,9108,7104,3
 2ВОЗРАСНИ151,6141,7132,9108,7104,3
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ151,6141,7132,9108,7104,3
 2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА151,6141,7132,9108,7104,3
 3ВОЗРАСНИ201,32187,46175,14141,26135,1
MEZONET / HB64,959,9555,5543,4541,25
ЕДНОКРЕВЕТНА151,6141,7132,9108,7104,3
 1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ151,6141,7132,9108,7104,3
 1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА151,6141,7132,9108,7104,3
 1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА151,6141,7132,9108,7104,3
 2ВОЗРАСНИ151,6141,7132,9108,7104,3
 2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ151,6141,7132,9108,7104,3
 2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА151,6141,7132,9108,7104,3
 3ВОЗРАСНИ201,34187,48175,16141,28135,12

ДЕЦА 2-12
*цената вклучува користење на надворешен базен,топла бања,сауна,фитнес,интернет и шател до прва станица
рана резервација:
10 % до 30.11 за хотелски сервис + 10 % попуст за пакет ски сервис со уплата од 50% однапред за букиран сервис до 05.12