Euphoria Club Hotel and SPA 4*

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA

 Локација: Во Боровец, во мирна, пријатна и релаксирачка средина
Капацитет: Хотелот е опремен со 101 соба, студија,  апартмани и вили на две нивоа.
Хотелски содржини: ресторан  a la carte,  бар, простор за состаноци, спа центар, џакузи, сауна, масажа
Опременост на собите: Студијата се опремени со мини фрижидер, балкон, модерно декорирани,  гардеробер. Апарманите се опремени со дневна соба, софа, гардеробер со простор за ски опрема. Вилите се опремени со голема дневна соба со камин, 2 спални соби со посебна бања, приватен паркинг. Сите соби имаат телефон, ТВ и бесплатен интернет 

EUPHORIA CLUB 4*16.12-27.12
04.01-14.02
28.12-03.0115.02-29.0201.03-04.04
СТУДИО / BB37,467,142,929,7
Еднокреветна72,613283,657,2
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ74,8134,285,859,4
2ВОЗРАСЕНИ74,8134,285,859,4
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА / BB4482,550,636,3
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ88165101,272,6
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА88165101,272,6
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА103190124,287,6
2ВОЗРАСЕНИ88165101,272,6
2ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ88165101,272,6
2ВОЗРАСЕНИ+2ДЕЦА103190124,287,6
3ВОЗРАСЕНИ110206,25126,590,75
3ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ110206,25126,590,75
4ВОЗРАСЕНИ132247,5151,8108,9
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ / BB57,295,769,345,1
2ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ171,6287,1207,9135,3
2ВОЗРАСЕНИ+2ДЕЦА171,6287,1207,9135,3
2ВОЗРАСЕНИ+3ДЕЦА186,6216,4161,6105,2
3ВОЗРАСЕНИ171,6287,1207,9135,3
3ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ171,6287,1207,9135,3
3ВОЗРАСЕНИ+2ДЕЦА186,6216,4161,6105,2
4ВОЗРАСЕНИ200,2334,95242,55157,85
4ВОЗРАСЕНИ+1ДЕТЕ200,2334,95242,55157,85
5ВОЗРАСЕНИ228,8382,8277,2180,4
Период на реализација:7 дена25 дена14 дена7 дена
Период на откажување: 7 дена7 дена7 дена7 дена
Откажување со пенали:1та ноќ1та ноќ1та ноќ1та ноќ
Период на откажување: 3 дена3 дена3 дена3 дена
Откажување со пенали:2 ноќи100 % од букираниот престој2 ноќи2 ноќи
Пенали за не појавување:100 % од букираниот престој100 % од букираниот престој100 % од букираниот престој100 % од букираниот престој
Минимален престој: 3 ноќи
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕЦА 2-12
HB доплата10,00 €8,00 €
*Задолжително кога HB е бокирано40,00 €20,00 €
*Задолжително кога HB е бокирано70,00 €35,00 €

ДЕЦА 2-12

  • Цената вклучува слободно користење на базен, топла бања, сауна, интернет, паркинг и шател до лифт станицата
    рана резервација: 20% до 30.09
    10% до 01.11