“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги

Сместување во најлуксузниот објект на Халкидики, перфектна и уникатна локација, која се протега низ мирисна борова шума, златен песок, кристално чисто море и прекрасен  поглед. “Eos Luxury Suites” се лоцирани на 1км од Криопиги.

“Eos Luxury Suites” има ексклузивни приватни вили со апартмани и луксузни соби, опремени со минималистички пристап, со отворен базен и трпезарија на отворено каде ќе можете да доживеете единствен искуство со избор на разни медитерански јадења, традиционални Грчки специјалитети и интернационална кујна.

Вилите имаат сопсвена приватна плажа.

“Eos Luxury Suites” е единствено сместување на Халкидики кое поставува нови стандарди на приватност и ексклузивност.

Тип на сместување УслугаКапацитет01.05.19-30.05.1901.06.19-15.06.1916.06.19-30.06.1901.07.19-15.07.19
deluxe dbl
room 
НП2125135159199
junior
suite 
НП2+1138159199249
Rooftop Junior suiteНП2+1189229249249
Bungalow
Suite
(own kitchen) 
НП2+1199249269269
Тип на сместување УслугаКапацитет16.07.19-15.08.1916.08.19-31.08.1901.09.19-16.09.1916.09.19-30.09.1901.10.19-15.10.19
deluxe dbl
room 
НП2249259199159125
junior
suite 
НП2+1279279249199159
Rooftop Junior suiteНП2+1269289269249229
Bungalow Suite
(own kitchen) 
НП2+1309309289269249

Цените се дадени по соба на ден , во евра , плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 62.00
-Услугата е ноќевање со појадок (НП)

-Во објектот не е дозволено сместување на деца под 6 години.
-Во објектот не се дозволени домашни миленичиња