24 – 26.05.2019

“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги

Сместување во најлуксузниот објект на Халкидики, перфектна и уникатна локација, која се протега низ мирисна борова шума, златен песок, кристално чисто море и прекрасен  поглед. “Eos Luxury Suites” се лоцирани на 1км од Криопиги.

“Eos Luxury Suites” има ексклузивни приватни вили со апартмани и луксузни соби, опремени со минималистички пристап, со отворен базен и трпезарија на отворено каде ќе можете да доживеете единствен искуство со избор на разни медитерански јадења, традиционални Грчки специјалитети и интернационална кујна.

Вилите имаат сопсвена приватна плажа.

“Eos Luxury Suites” е единствено сместување на Халкидики кое поставува нови стандарди на приватност и ексклузивност.

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ 99 ЕУР ( 6.140мкд)

Во цената е вклучено:

  • Сместување  во луксузни соби или апартмани
  • Две ноќевања со појадок
  • Користење на надворешен базен

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса (се плаќа во самиот објект)
  • Трет возрасен на стандардно легло добива 10% попуст
  • Во објектот не е дозволено сместување на деца под 6 години.
  • Во објектот не се дозволени домашни миленичиња

Важат општите услови за патувањe на Т.А. ИН ТРАВЕЛ СЕРВИС И СКТМ.